Kontakty

HOKR – bytové domy s.r.o.
Babí louka 2503 "blok A"
688 01 Uherský Brod

Mob: 777 121 124
e-mail: byty@babilouka.cz

Financování

Finanční skupina ČSOB,
jako partner tohoto
projektu, nabízí
hypoteční úvěr.

Masarykovo nám. 72
688 01 Uherský Brod

Vladislava Sucháčková
Mob: 731 423 785
E-mail: vsuchackova@csob.cz


Generální dodavatel stavby.

Půdorysy

Přejděte na půdorysy a získáte tak přehled o rozvržení jednotlivých bytových jednotek.

Poslední volné byty !!!

Standardní vnitřní vybavení bytů

Vážení zákazníci,
při včasné rezervaci Vašeho bytu v době výstavby, máte jedinečnou možnost si sami dle svých představ upravovat dispozice bytu včetně jeho vybavení. Součástí vybavení bytu je kompletní sanita, rozvody, obklady, dlažby atd. V rámci výstavby bytu se počítá s úpravami dle přání klienta s možností drobných dispozičních změn a velkým výběrem materiálů.

Terasové domy jsou navrženy v souladu s dnešními vysokými požadavky na kvalitní bydlení. Velký důraz je kladen na výběr materiálu zaručující co nejnižší náklady na provoz jednotlivých bytů. Každá bytová jednotka má samostatně řešené vytápění plynovým topným tělesem.

Dostatečná kapacita garáží a parkovacích stání zajišťuje komfortní bydlení v blízkosti centra města Uherský Brod.

Vytápění:

Vzduchotechnika a klimatizace:

Elektroinstalace:

Podlahová krytina, dveře a obložky dle nabídky celém bytě ve variantním řešení

Koupelna a WC

Terasa

Při výběru vybavení byl kladen velký důraz na kvalitu jednotlivých komponentů s přihlédnutím na celkový dojem vzhledu bytu. Naším cílem je nabídnout budoucím majitelům ucelený komplet bytu bez dalších vedlejších finančních výdajů spojených se záměnou standardního vybavení, ketré bývá mnohdy u konkurence nástrojem pro navýšení ceny.
Jednou z dalších výhod vybavení každého bytu je samostaný plynový kotel, který slouží jak na ohřev teplé vody, tak i na samotné vytápění bytu. Tím odpadá majitelům nepřehledné placení za spotřebované energie v bytových domech se společnou kotelnou.
Samozřejmostí je i samostatný elektroměr pro každý byt.Společnost si vyhrazuje právo na změny standardu a stavebního provedení dle odsouhlasených projekčních, či prováděcích stavebních změn. Garantuje však, že standard, kvalita a funkčnost provedených úprav bude shodná nebo lepší, než je výše specifikováno.

Hokr bytové domy s.r.o. Copyright 2014   |   Babí louka 2503 "blok A", 688 01 Uherský Brod   |   Mob: 777 121 124,  E-mail: byty@babilouka.cz