Kontakty

HOKR – bytové domy s.r.o.
Babí louka 2503 "blok A"
688 01 Uherský Brod

Mob: 777 121 124
e-mail: byty@babilouka.cz

Financování

Finanční skupina ČSOB,
jako partner tohoto
projektu, nabízí
hypoteční úvěr.

Masarykovo nám. 72
688 01 Uherský Brod

Vladislava Sucháčková
Mob: 731 423 785
E-mail: vsuchackova@csob.cz


Generální dodavatel stavby.

Půdorysy

Přejděte na půdorysy a získáte tak přehled o rozvržení jednotlivých bytových jednotek.

Bytové a terasové domy - Uherský Brod

Ucelený soubor pěti bytových domů vytváří novou a komplexně řešenou lokalitu s názvem BABÍ LOUKA (U Žlebu) v klidné části města v blízkosti jeho centra. Umístění bytových domů nabízí velmi příjemné a ničím nerušené bydlení.

Obytný soubor tvoří tři bytové a dva terasové domy s celkovým počtem 89 bytů. Všechny byty budou v osobním vlastnictví majitelů a jsou navrženy pro vysoký standard jejich bydlení.

Zahájením výstavby v roce 2006 budou k dispozici byty různé velikosti ( dvou, tří, čtyř pokojové) a také komfortní mezonetové, které svým řešením a velikostí spojují luxus samostatného bydlení (rodinného domu) s pohodlím bezstarostného bydlení.

Budoucí vlastníci mohou při výstavbě spolupracovat na vnitřní úpravě bytů i na volbě jejich vybavení včetně nadstandardního provedení.

Byty mají k dispozici garáže a podzemní garážová stání.

V současné době jsou dokončeny bytové domy A, B, C a zahájena výstavba bytových domů D a E.

Spolehlivost, rychlost a plynulost výstavby i jistotu racionálního využití finančních prostředků zvyšuje partnerská účast Města Uherský Brod a finanční skupiny ČSOB a. s.

Poslední volné byty !!!!

Hokr bytové domy s.r.o. Copyright 2014   |   Babí louka 2503 "blok A", 688 01 Uherský Brod   |   Mob: 777 121 124,  E-mail: byty@babilouka.cz